انتخاب مکان

واحدهای مدرن در بخش اروپایی استانبول

ارسال شده در Sep 17, 2017 | باردید: 68 | شماره آگهی: #0171
400,000,000تومان
اشتراک گزارش آگهی پرینت افزودن به علاقه مندی ها Add to Compare
شهر: استانبول ترکیه
تعداد اتاق: 1
مساحت: 50 مترمربع
سال ساخت: 2016
امکانات:
تهویه مطبوع
زیر زمین
ناهارخوری
آسانسور
بخاری
مبله
گاراژ
باغ
انبار
ساخت جدید
پارکینگ
زمین بازی
استخر
امکانات امنیتی
امکانات جانبی:
در نزدیکی مدرسه
نزدیکی کودکستان
نزدیکی فروشگاه
در نزدیکی حمل و نقل عمومی
منظره کوهستانی
منظره شهری
نزدیک پارک
وضعیت: نوساز

این پروژه تلفیقی از شکوه معماری بریتانیا و عثمانی با معماری مدرن امروز میباشد.در این پروژه شما نه تنها اتمسفرهتل بلکه حس یک قصر شامل یک طراحی خارجی و داخلی درجه یک را در واحدهای تک و دو و سه خوابه با سقفهای بلند و بالکنهای بزرگ را تجربه خواهید کرد.

ارزش سرمایه گزاری

این پروژه در منطقه مدرن و جدید بیلیکدوزو در فاصله 5دقیقه ای تا مترو بوس و15 دقیقه ای تا مهد کودک,بیمارستان ودانشگاه بوده و در میان بزرگترین مراکز خرید ترکیه, مراکز فستیوال و پارک ها میباشد. نزدیک بودن به این پروژه به فرودگاه باعث شده است تا ارزش این ملک روز به روز بالاتر رفته و سرمایه گزاری مطمئنی برای شما محسوب گردد.

سرویس اجاره و فروش مجدد

همچنین در صورت درخواست شما ما می توانیم ملک شما را در بازه های زمانی مورد نظر شما توسط تیم حرفه ایمان اجاره دهیم و همچنین در زمانی که شما قصد فروش ملکتان را دارید ما شما را جهت فروش یاری خواهیم کرد.

سرویس

شما میتوانید از سلامتی خود در سونا و اتاق های نمک که در زیرخانه شما تعبیه شده است اطمینان حاصل کنید.برای استفاده از اتاق نمک که به تقویت سیستم دفاعی بدن شما و بهبود سیستم تنفسی شما کمک کرده و در بهبود بیماری های تنفسی مانند اسم برونشیت سرفه های مزمن و بیماری های دیگر مانند سینوزیت و التهاب نای موثر است ,تنها باید از اسانسور استفاده نمایید.

سرویسهای میز رسپشن و اطلاعات,خدمات پارک خودرو ,سرویس نظافت واحدها,اجاره خودرو,خدمات مسافرتی,مرکز تناسب اندام سونا استخر رو باز مرکز ماساژ وحمام ترکی تنها قسمتی از امکانات با استانداردهای فوق لوکس و حرفه ای این پروژه بی نظیر میباشد.

پیش پرداخت 25 درصد ارزش ملک و ما بقی به صورت اقساط در 30 ماه

تحویل پروژه دسامبر 2016

این پروژه دارای واحد های بدون خواب یا سوئئت و2 خوابه و همچنین 3 خوابه نیز می باشد

آگهی های مرنبط