انتخاب مکان

پروژه ای لوکس در استانبول با منظره دریا

ارسال شده در Feb 17, 2018 | باردید: 144 | شماره آگهی: #0176
1,265,220,000تومان
اشتراک گزارش آگهی پرینت افزودن به علاقه مندی ها Add to Compare
شهر: استانبول ترکیه
نوع ملک: آپارتمان
تعداد اتاق: 1
مساحت: 91 مترمربع
سال ساخت: 2016
امکانات:
تهویه مطبوع
زیر زمین
آسانسور
بخاری
گاراژ
باغ
انبار
ساخت جدید
پارکینگ
زمین بازی
استخر
امکانات امنیتی
امکانات جانبی:
در نزدیکی مدرسه
نزدیکی کودکستان
نزدیکی فروشگاه
در نزدیکی حمل و نقل عمومی
منظره کوهستانی
منظره شهری
رو به دریا
نزدیک پارک
وضعیت: نوساز

این مجموعه شامل 3 برج با واحدهایی رو به دریا می باشد . این مجموعه در زیربنای 20000 مترمربع ساخته شده است و دارای 321 واحد می باشد .

این مجموعه فرصت مناسبی برای افرادی در پی آرامش و راحتی هستند ، می باشد . این مجموعه در منطقه پر جمعیت به دلیل خدمات عالی منطقه به نام آتاکوی قرار گرفته است . زندگی در مجتمع باعث دسترسی راحت شما به تمامی امکانات اجتماعی و رفاهی می شود ، به علاوه دسترسی آسان آن به ساحل و فرودگاه ، وسایل نقلیه عمومی این مجموعه را منحصربفرد کرده است .

موقعیت این مجموعه در قلب استانبول و مکانی احاطه شده با طبیعت و داشتن تراس هایی وسیع رو به فضایی غیر قابل تصور جز ویژگی های این مجموعه می باشد . اگر به دنبال زندگی آرام و با آرامش در کنار فضای سبز هستید ما این مجموعه را با تمامی این ویژگی ها به شما پیشنهاد میکنیم . این مجموعه که در مرکز منطقه آتاکوی واقع شده است نزدیک دریا می باشد و بگونه ای طبیعت و زندگی امروزه را با هم پیوند زده است .

شما میتوانید آسایش و داشتن زندگی آرامی در این مجموعه را از هنگام ورود به این مجتمع متوجه بشوید . این مجموعه دارای ورودی بسیار زیبایی می باشد که حس آرامش و راحتی را به شما القا می کند . همچنین این مجموعه داراس سالن انتظار به متراژ 2300 متر مربع به همراه غذاهای متنوع و خدمات عالی پذیرای مهمانان شما می باشد .

این پروژه به صورت واحدهای 2 خوابه و 3 خوابه و 4 خوابه و 6 خوابه پنت هاوس هم موجود هست .

آگهی های مرنبط