انتخاب مکان

طراحی یک سایت جذاب

ارسال شده در Feb 17, 2018 | باردید: 42 | شماره آگهی: #0287
اشتراک گزارش آگهی پرینت افزودن به علاقه مندی ها Add to Compare
کشور: ایران
استان: تهران
شهر: تهران

تو مقاله های قبلی درباره چیزهایی که موقع توسعه سایت باید در نظر گرفت صحبت کردیم و گفتیم یه سایت خوب در عین تازگی و خلاقیت نباید یه تجربه سردرگمی تو ذهن کاربر به جا بذاره.
برای ساختن یه سایت جذاب و با امکانات باید روش محتوایی بذارید که هم برای کاربرها مفید باشه و هم برای بازار کارتون. ضمنا سایتتون باید حتما واکنش گرا (ریسپانسیو) باشه چون بیشتر کاربرها از طریق دستگاه های جیبی مثل گوشی و تبلت به اینترنت وصل میشن. جهت یابی ساده کمک می کنه کاربرهای عجول این دوره، بتونن سریع تر به خواسته هاشون برسن. در ضمن باید کارایی سایت رو تو مرورگرهای مختلف چک کنید تا سایت با هر مرورگری که باز میشه ظاهر یکسانی داشته باشه، چه سفری، چه گوگل، چه فایرفاکس چه بقیه مرورگرها.
دارکوب توصیه می کنه از یه سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید. چون هم کار باهاش راحته و هم امنیت داره و کاراییش هم بالاست. وردپرس، جوملا و Open Cart نمونه هایی از سیستم های مدیریت محتوا هستند.
به علاوه میتونید به کمک شبکه های اجتماعی بیشتر تو چشم باشید. از کاربرهاتون به طریقی رضایتنامه بگیرید و روی صفحاتتون بذارید تا به کارتون اعتبار ببخشید. یه فرم تماس روی سایت بذارید تا کاربرها بتونن باهاتون ارتباط برقرار کنن.
http://sitedesign.joomir.com
http://sitedesign.joomir.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/item/1381-beautiful-webdesign.html

آگهی های مرنبط